Koktajl na alergię twarzy

Lut 18, 13  Koktajl na alergię twarzy

 

Szczególnie nieprzyjemne efekty uczulenia to te, które pojawiają się na twarzy. Pozostałe części ciała możemy ukryć pod ubraniem i zapomnieć o widocznych objawach alergii. Jednak zaczerwienia i wypryski na twarzy są już problematyczne. W jaki sposób z nimi walczyć i pozbyć się wstydliwego problemu?

Najczęściej wybieraną drogą walki z uczuleniem skóry twarzy są środki chemiczne. Na rynku znajdziemy zarówno leki przepisywane na receptę oraz dostępne bez recepty w aptece albo drogerii. Chemia nie jest jedynym rozwiązaniem, ale za to często niewłaściwie stosowanym.  Sztuczne preparaty wywołują niejednokrotnie skutki uboczne. Lecząc jedną przypadłość, skazują nas na znoszenie innej niedogodności. Jako alternatywę dla chemii warto spróbować domowych sposób walki z uczuleniem widocznym na twarzy.

Jednym ze sposobów jest regularne spożywanie koktajlu ze świeżych marchewek i buraków. Napój taki można łatwo przygotować w blenderze. Koktajl najlepiej pić codziennie rano przed pierwszym posiłkiem. Możesz przygotować napój na zapas i schować go do lodówki. Będzie świeży jeszcze przez czterdzieści osiem godzin. Pomoże nabrać Twojej skórze odporności i uchroni Cię przed kolejnymi nieprzyjemnymi efektami alergii.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *